MASARNIA

19

maj2023

MASARNIA

Miło nam poinformować Konsumentów naszych Wyrobów Żukowskich o uzyskaniu tytułów "PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI" przez Metkę Przodkowską i Kiełbasę Przodkowską Grillową Extra. Dyplom przyznania tych wyróżnień z rąk Przedstawiciela Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Patrona Konkursu - odebrał Kierownik masarni Tadeusz Pupacz.
LUBAŃ

28

kwiecień2023

LUBAŃ

Żebyście Państwo mogli zaplanować wizytę na XXX Pomorskich Agro Targach w Lubaniu 3-4 czerwca, już teraz ZAPRASZAMY!!! Tradycyjnie na naszym stoisku będą czekać WYROBY ŻUKOWSKIE na swoich SMAKOSZY!!! DO ZOBACZENIA!!!
Do wynajęcia

10

styczeń2023

Do wynajęcia

Do wynajęcia

19

grudzień2022

Do wynajęcia

Spotkanie emerytów

07

październik2022

Spotkanie emerytów

Tradycją -  przerwaną covidem -  były organizowane przez Zarząd coroczne spotkania emerytowanych pracowników spółdzielni. Wróciliśmy do tych spotkań i 25 października 2022r. Prezes zarządu Mieczysław Woźniak przywitał serdecznie przybyłych, poinformował o radzeniu sobie spółdzielców w aktualnych czasach, wspomniał również o wkładzie zebranych w rozwój spółdzielni  i życzył im dobrego zdrowia. Potem, przy poczęstunku były chwile rozmów, wspominano z rozczuleniem minione czasy, i oceniano zmiany. Żegnano się ciepłymi życzeniami, a uśmiech na twarzy były dowodem wdzięczności za zorganizowanie spotkania.